);

Денні Гловер • Хвороби знаменитостей

Денні Гловер
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Завантаження...

Денні Гловер – відомі епілептики

«Якось, коли мені було 15, я випробував шість нападів за ніч. Це було жахливо. Поруч не було нікого, хто міг би допомогти. Але ще гірше розуміти, що це може статися з тобою будь-якої миті – на побаченні з дівчиськом, під час баскетбольного матчу … Я твердо вирішив впоратися з цим. І в мене вийшло!»

Зріст голлівудської зірки Денні Гловера 193 сантиметри. Він був видним і спортивним хлопцем, і він завжди мріяв підкорити цей світ. Щоправда, була одна обставина, яка могла стати на заваді втіленню мрії. Юний Денні відчував труднощі з точним або побіжним розпізнаванням слів. Іншими словами, він мав дислексію.

Денні Гловер – відомі епілептики

Треба сказати, що багато зірок і навіть генії мають вибіркове порушення здатності до оволодіння письмом і читанням. При цьому здатність до навчання у них зберігалася, тому Гловер не сильно морочився цією проблемою. Але коли до дислексії додалася епілепсія, то хлопець мало не зневірився.

Спровокувати напад могли фізичні навантаження або просто хвилювання, поганий сон або мерехтіння світла.

Денні міг раптом звалитися без пам’яті, ламаючи меблі навколо і ризикуючи отримати серйозну травму. Навіть якщо хтось опинявся поряд, то втримати рослого м’язового підлітка здатний не кожен. Ліки від епілепсії допомагали, але мали побічний ефект – вони діяли на Денні пригнічуючи. 50-60 років тому препарати ще були настільки ефективні як сьогодні. В окремому матеріалі ми розповідаємо про способи та методи лікування епілепсії.

Тоді хлопець вирішив боротися за своє здоров’я самостійно. Спершу Денні Гловер навчився розпізнавати наближення нападу по характерному дзвону у вухах. Це давало час прийняти безпечну позу або попередити тих, хто поруч, щоб вони не панікували. Потім він навчився сам не відчувати страху у критичний момент. Коли Денні став контролювати процес, то напади та наслідки переживалися не так гостро.

Денні Гловер

До 34 років Денні Гловер позбавився нападів епілепсії назавжди. На той час він отримав ступінь бакалавра з економіки та зробив кар’єру в адміністрації рідного міста Сан-Франциско. Очевидно, дислексія не завадила успіху. Проте бурхлива юність, що пройшла у центрі руху хіпі під звуки психоделічної музики, вказала успішному клерку інший життєвий шлях.

Нагадаємо, наприкінці 60-х років Сан-Франциско був центром творчої свободи – культурного, соціального та політичного бунту. Гловеру тим часом було трохи більше 20 років. До його рідного міста з’їжджалися хіпі з усього світу. Цей феномен було неможливо позначитися з його світогляді.

І ось через 12 років Денні Гловер кинув перспективну роботу і знявся в картині «Втеча з Алькатраса». Роль була невеликою, але Денні не пропустив жодного знімального дня. На майданчику він познайомився із голлівудськими босами. Фактурний і кмітливий чорношкірий актор з розумними та добрими очима виявився затребуваним. Гловер знявся у кількох картинах, а після фільму «Смертельна зброя» прийшов великий успіх.

З того часу Денні Гловер знімається у 5-6 фільмах на рік. Він – зірка та володар Оскара. Про хворобу він згадує лише тоді, коли йому пропонують знятися у рекламі ліків від епілепсії. Денні Гловер говорить про цю недугу на правах переможця.

Епілепсія у Денні Гловера не була на заваді розвитку особистості, а стала вагомим мотиватором для формування характеру, що і розвинуло його геній.

Бог створив людей різними! Люди з епілепсією – це звичайні люди, які не відрізняються від інших, але зі своєю особливістю, як і кожен з нас!

Print Friendly, PDF & Email
One Comment on “Денні Гловер • Хвороби знаменитостей”

Залиште відгук/коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ