);

Оксана КУЗЕНКО

Оксана КУЗЕНКО лікар-педіатр
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...

Оксана Кузенко асистент кафедри педіатрії Івано-Франківського національного медичного університету. Лікар-педіатр. Веде лікувально-консультативну роботу в відділенні виходжування недоношених дітей

Категорія – вища за фахом «Неонатологія» та за фахом «Педіатрія».

Освіта та медичний досвід

1989р. – закінчила з відзнакою Івано-Франківський державний медичний інститут, лікувальний факультет

З 1989 по 1991 рік навчалася в клінічній ординатурі за фахом «Педіатрія-неонатологія».

З 1991 року по даний час працює асистентом кафедри педіатрії Івано-Франківського національного медичного університету. Веде лікувально-консультативну роботу в відділенні виходжування недоношених дітей.

Автор

Автор 21 публікації у фахових виданнях з проблем неонатології та педіатрії. Є учасником  міжнародного проекту Українсько-Німецького партнерства в Акушерстві, Неонатології та Перинатальній медицині і Українсько-Швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини».

В рамках цього проекту була відібрана для тримісячного стажування на робочому місці в університетських клініках Німетчини яке пройшла в 2012 році.

Постійно вдосконалює свій фаховий рівень беручи участь у науково- практичних конференціях та семінарах в Україні та за її межами. Веде роботу по впровадженню катамнестичного спостереження дітей із перинатальною патологією.

Кабінет нервово-м’язової патології

Print Friendly, PDF & Email

Залиште відгук/коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ