);

Окасана КУЗЕНКО

Оксана КУЗЕНКО лікар-педіатр

Оксана Володимирівна Кузенко в 1989 році закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут за спеціальністю “Лікувальна справа” із відзнакою. З 1989 по 1991 рік навчалась в клінічній ординатурі за фахом «Педіатрія-неонатологія».

З 1992 року працює асистентом кафедри педіатрії. Веде лікувально-консультативну роботу в відділенні виходжування недоношених дітей. Систематично бере участь в клінічних, науково-практичних та патанатомічних конференціях, роботі переривистих курсів неонатологів та педіатрів, проводить експертну оцінку випадків смертності новонароджених і рецензування медичної документації.

В 2003 році присвоєна вища кваліфікаційна категорія за фахом «Неонатологія», в 2009 році – вища кваліфікаційна категорія за фахом «Педіатрія».

Оксана Володимирівна Кузенко має 21 публікацію у фахових виданнях з проблем неонатології та педіатрії. Є учасником міжнародного проекту Українсько-Німецького партнерства в Акушерстві, Неонатології та Перинатальній медицині і Українсько-Швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини».

В рамках цього проекту була відібрана для тримісячного стажування на робочому місці в університетських клініках Німетчини яке пройшла в 2012 році.

Постійно вдосконалює свій фаховий рівень беручи участь у науково- практичних конференціях та семінарах в Україні та за її межами. Веде роботу по впровадженню катамнестичного спостереження дітей із перинатальною патологією.

Print Friendly, PDF & Email
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ